01:00
00:00
23:00
22:00
21:00
20:00
19:00
18:00
17:00
16:00
15:00
14:00
13:00
12:00
11:00
12:00 - 13:30

Tofke

13:30 - 15:30

Kapibara

15:30 - 17:00

DkA

17:00 - 19:00

Patrice Bäumel

19:00 - 21:00

Butch

21:00 - 22:30

Fritz Kalkbrenner

22:30 - 00:00

Booka Shade

20:00 - 22:00

Jeff Mills

15:00 - 16:30

Gabriella Vergilov

13:30 - 15:00

A. Brehme

16:30 - 18:00

Bjarki

18:00 - 20:00

Ben Klock

22:00 - 00:00

Richie Hawtin

12:00 - 13:30

Radostin Winner DJ Contest

12:00 - 13:30

Jonas Lion

13:30 - 14:00

Kai Wen

14:00 - 15:00

DTM Funk

15:00 - 15:30

K1D

15:30 - 16:30

Zoey Hasselbank

16:30 - 17:00

DVTCH NORRIS

17:00 - 18:00

Jewels

18:00 - 18:45

Stikstof

18:45 - 19:45

Black Mamba

19:45 - 20:30

Thecolorgrey

20:30 - 21:30

Eagl

21:30 - 22:15

Blackwave

22:15 - 23:15

Faisal

23:15 - 00:00

Romeo Elvis x Le Motel

12:00 - 12:30

DJ E.C.

13:00 - 13:30

Cham

13:30 - 14:00

Daniël Busser

14:00 - 14:30

Josylvio

14:30 - 15:00

Cham

15:00 - 15:30

Kleine Ben & King B

15:30 - 16:00

SFB

16:00 - 16:30

Hakimm

16:30 - 17:00

Bouzzy

18:30 - 19:30

De jeugd van tegenwoordig

19:30 - 20:30

Dysfunkshunal

20:30 - 21:10

Broederliefde

21:10 - 21:50

Kevin Kofii

21:50 - 22:30

Sevn Alias

22:30 - 23:00

Hakimm

23:00 - 00:00

Lil Kleine

12:30 - 13:00

Zwartwerk

17:00 - 17:45

Dj DYLVN

17:45 - 18:15

SLM

Hosted by Sakso & MC Yanto
12:00 - 13:00

Laurent Wery

13:00 - 14:00

Thierry Von Der Warth

14:00 - 15:00

Kenn Colt

15:00 - 16:00

Double Pleasure

16:00 - 17:00

Delafino

17:00 - 18:00

Dj Licious

18:00 - 19:00

Mat.Joe

19:00 - 20:00

Peter Luts

20:00 - 21:00

Sem Thomasson

21:00 - 22:00

Format:b

22:00 - 23:00

Dave Lambert

23:00 - 00:00

Camelphat

Hosted by MC Mota & MC Tjek
12:00 - 13:30

Bad Habitz Tagteam

13:30 - 15:00

Banganagangbangers

15:00 - 16:00

Radar Records Soundsystem

16:00 - 17:00

TNA

17:00 - 18:00

Fox Stevenson

18:00 - 19:00

Rene Lavice

19:00 - 20:00

Maduk

20:00 - 21:00

DJ Guv

21:00 - 22:00

Audio

22:00 - 23:00

Murdock

23:00 - 00:00

SASASAS ft. Macky Gee & Phantasy

12:00 - 13:00

Dj Abena

13:00 - 14:00

Drigao

14:00 - 15:00

KD Soundsystem

15:00 - 16:00

Kamal Bankay

16:00 - 16:30

Angelo king

16:30 - 17:30

Jugglerz

17:30 - 18:00

SBMG

18:00 - 19:15

Team Damp

19:15 - 20:00

Nadia Rose

20:00 - 21:15

Soul Shakers

21:15 - 22:00

Bizzey

22:00 - 23:00

Ape Drums

23:00 - 00:00

TLP

12:00 - 14:00

DJ Boats & Sniper

14:00 - 14:45

Yusuf

14:45 - 15:45

Coulier

15:45 - 16:30

Claire Laffut

16:30 - 17:30

Mission to earth

17:30 - 18:15

Rheinzand

18:15 - 19:00

Hill Men

19:00 - 19:45

Sylvie Kreusch

19:45 - 20:15

Tricky D

20:15 - 21:00

Tsar B

21:00 - 21:30

Tricky D

21:30 - 22:30

Cookies And Cream

22:30 - 00:00

Flapy & Tusais

Sign up and we'll keep you informed on the latest #LD18 news!